[google-translator]

Home

Nasza Firma

Jesteśmy firmą, która działa:

W Przemyśle- zajmujemy się instalacją systemów parkingowych, szlabanów, bram segmentowych, rolowanych, szybkobieżnych przemysłowych, doków przeładunkowych, ramp czy automatyką bramową.

Na Posesjach Prywatnych - Nowoczesne ogrodzenia frontowe w połączeniu z automatyką bramową oraz domofonami czy wideofonami, oferujemy również bramy garażowe aby wszystko tworzyło spójną całość i było Wizytówką Twojej Posesji.

SYSTEMY PARKINGOWE

Szlabany

Prezentujemy rodzinę Systemów parkingowych i szereg rozwiązań, takich jak: Szlabany parkingowe, Terminale płatnicze, zapory parkingowe, kasy automatyczne, semafory i wiele innych urządzeń, które zabezpieczą Państwa firmę lub wygenerują dla Państwa bezobsługowy system kontroli nad posesją.

Nowoczesne Ogrodzenia

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ogrodzenia frontowe, ale i nie tylko. Cechują się niebagatelnym wyglądem jak i wytrzymałą oraz solidna konstrukcją. Posiadamy wiele modeli do wyboru, czy to ogrodzenia Stalowe czy Aluminiowe. Mamy też możliwość stworzenia nietypowego wyglądu, na specjalne zamówienie tak aby Państwa ogrodzenie było unikatowe i wyjątkowe. 

SYSTEMY PRZEŁADUNKOWE - DOKI

Doki i systemy przeładunkowe są niezbędne w każdym centrum logistycznym czy kurierskim. Oferujemy bramy przemysłowe z pionowym prowadzeniem w połączeniu z rampą towarową, która obsłuży nie tylko większe pojazdy ale i mniejsze typu Bus...

AUTOMATYKA DOMOWA

Prezentujemy szereg rozwiązań automatyki domowej takiej jak: napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych w połączeniu z systemem inteligentnego domu urządzenia mogą być kontrolowane z każdego zakątu świata, ponadto oferujemy wideofony cyfrowe i ip, które można zintegrować z posiadanym monitoringiem, co znacznie wpłynie na nasze bezpieczeństwo.

[google-translator]